כמה עולה להזמין סוכת אבלים לימי השבעה? ואיך בוחרים חברה טובה?

שאלת השאלות! כיום יש הרבה חברות שמספקות שירות השכרה של אוהלי אבלים מכל הגדלים וכל חברה מבקשת מחיר אחר לגמרי, אז כאן במאמר זה נעשה לכם סדר בבלגאן.

הרבה מאיתנו מגעים לשלב בחיים שאנו זקוקים להזמין סוכת אבלים למישהו מוכר או קרוב עבורנו, היה עדיף שלא הינו צריכים אבל שזה קורה אנו חייבים לפעול במהירות בשביל להתקין סוכת אבלים לכבוד הנפטר.

הרבה שאלות נשאלות שנושא זה עולה כי לאף אחד אין באמת זמן לתכנן דברים כאלה לפני הזמן, ובכלל זה הכל חייב לעשות בתזמון הכי מהיר שיש, אז איך עושים זאת נכון?

איך בוחרים חברה טובה עבור השכרת אוהל אבלים כולל כל הציוד שמסביב? כמה עולה להזמין אוהל אבלים שבו יש את כל הציוד הנלווה ליום השבעה?

כאן נסביר לכם בדיוק איך הכי מומלץ להיערך ליום לא קל שכזה ומתוך זה לדעת איך לבנות סוכת אבלים ראויה לאורחים במחיר שפוי והוגן.

השכרת אוהלי אבלים כל הפרמטרים החשובים שחייב לקחת בחשבון

לפני שבוחרים חברה מקצועית לשירות אוהלים להשכרה צריך לדעת איך לפנות לעניין בצורה נכונה, לדוגמא, נושא השכרת אוהלים הוא נושא שמתחלק לשניים:

ישנן חברות שמציעות אוהלים להשכרה לאירועים ומסיבות וישנם חברות שמתמחות בעיקר בשירות של השכרת אוהלים לאבלים כולל ציוד נלווה במיוחד לימי השבעה, כמו ספרי תנך ללמוד תורה בתוך סוכת האבלים, כיסאות פלסטיק לפי כמות האנשים, שולחנות עץ ארוכים, גופי תאורה בגדלים שונים, פתרונות חימום או קירור תלוי בתקופת מזג האוויר, שטיחים ומחצלות במידת הצורך, מיחם לחימום מים, פלטת שבת לחימום מאכלים ועוד.

לחברה שמספקת אוהלים לאבלים יש הכשרה מקצועית ומוסמכת לספק את כל הציוד הנדרש בזמן הגעה הכי מהיר שיש ובפריסה רחבה לכל אזור בארץ, שזה החלק החשוב ביותר בשירות.

אז כמה כל זה אמור לעלות? ומתי משלמים בעבור עבודה זאת

מחיר של השכרת אוהל אבלים נמדד בדרך כלל לפי הגודל למשל אוהל בגודל של 30 מטר אמור לעלות בין 900 שקלים עד 1300 שקלים, אוהל אבלים בגודל של 50 מטר אמור לעלות בין 1500 שקלים עד 2200 שקלים, אוהל בגודל של 70 מטר צריך לעלות בין 2200 שקלים עד 3000 שקלים וכמובן שבכל חבילת הכשרה המחיר כולל גם את כל הציוד הנלווה.